Informacje o przesyłkach, sposobie płatności, zwrotach i reklamacji

Czas realizacji 

Przesyłki są nadawane  w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia (przesyłka płatna przy odbiorze) lub od zaksięgowania wpłaty (płatność z góry).

    

Sposoby płatności za zamówienie

Zamówienie można opłacić: z góry przelewem bankowym, przez płatności elektroniczne Dotpay.pl, gotówką przy odbiorze przesyłki, gotówką przy odbiorze osobistym.

   

Zwroty i reklamacje

Przyjmujemy zwroty zamówień zgodnie z obowiązującymi w Polsce prawami konsumentów i na podstawie regulaminu zakupów antykwariatu.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z antykwariatem w celu zgłoszenia reklamacji i ustalenia sposobu jej załatwienia.

  

Koszt przesyłki na terenie Polski:

Czas doręczenia przesyłki wynosi 48 godzin od nadania i jest gwarantowany przez przewoźnika.

  

bezpłatna przesyłka

Przy zamówieniach o wartości równej lub większej od 100 zł przesyłka kurierska jest bezpłatna.

    

0-30 kg.

10.95 zł.

Przesyłka kurierska jest płatna z góry przelewem lub za pomocą płatności elektronicznych. Przesyłka jest doręczana w ciągu 48 godzin od nadania.

    

0-30 kg.

13.95 zł.

Przesyłka kurierska jest płatna przy odbiorze u listonosza lub w Urzędzie Pocztowym. Przesyłka jest doręczana w ciągu 48 godzin od nadania.

Przesyłki zagraniczne :

Antykwariat realizuje również sprzedaż za zagranicę Polski w zakresie dozwolonym przez Ustawę o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003 r z późniejszymi zmianami (Dz. U. 2003. nr 162, poz. 1568). Przesyłki realizowane są wg aktualnego cennika Poczty Polskiej stosownie do wagi zamówionych przedmiotów. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o wcześniejszy kontakt z antykwariatem w celu ustalenia kosztu przesyłki.

Góra