Informacje o przesyłkach, sposobie płatności, zwrotach i reklamacji

Czas realizacji 

Przesyłki są nadawane  w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia (przesyłka płatna przy odbiorze) lub od zaksięgowania wpłaty (płatność z góry).

Przesyłka priorytetowa trafia do klienta najczęściej w ciągu 24 godzin, a przesyłka ekonomiczna do 3 dni od chwili nadania.
    

Sposoby płatności za zamówienie

Zamówienie można opłacić: z góry przelewem bankowym, przez płatności elektroniczne Dotpay.pl, gotówką przy odbiorze przesyłki, gotówką przy odbiorze osobistym.

   

Zwroty i reklamacje

Przyjmujemy zwroty zamówień zgodnie z obowiązującymi w Polsce prawami konsumentów i na podstawie regulaminu zakupów antykwariatu.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z antykwariatem w celu zgłoszenia reklamacji i ustalenia sposobu jej załatwienia.

  

Koszt przesyłki na terenie Polski:

    

Bezpłatna przesyłka

Przy zamówieniach powyżej 50 zł. przesyłka ekonomiczna jest bezpłatna.

    

0-30 kg.

16.00 zł.

Przesyłka kurierska jest płatna przy odbiorze u listonosza lub w Urzędzie Pocztowym. Przesyłka jest doręczana w ciągu 48 godzin od nadania.

    

0-30 kg.

13.50 zł.

Przesyłka kurierska jest płatna z góry przelewem lub za pomocą płatności elektronicznych.

       

0-30 kg.

12.00 zł.

List polecony lub paczka priorytetowa jest opłacana z góry przelewem lub za pomocą płatności elektronicznych. Przesyłka jest doręczana w ciągu 24 godzin od nadania.

    

0-30 kg.

9.00 zł.

List polecony lub paczka ekonomiczna jest opłacana z góry przelewem lub za pomocą płatności elektronicznych. Przesyłka jest doręczana do 3 dni od nadania.

Przesyłki zagraniczne :

Antykwariat realizuje również sprzedaż za zagranicę Polski w zakresie dozwolonym przez Ustawę o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003 r z późniejszymi zmianami (Dz. U. 2003. nr 162, poz. 1568). Przesyłki realizowane są wg aktualnego cennika Poczty Polskiej stosownie do wagi zamówionych przedmiotów. Osoby zainteresowane zakupem prosimy o wcześniejszy kontakt z antykwariatem w celu ustalenia kosztu przesyłki.

Góra